Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Kameraları Gece Görüşlümü ?

Evet, neredeyse bütün kameralarımız gece görüşlüdür. Nadiren özel ürünlerde gece görüş özelliği bulunmuyor. İlgili ürünün açıklama kısmına bakınız.

Ürünler Garantilimi ?

Evet, bütün ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda birebir değişim yapılmaktadır.

İade Edebilir miyim ?

Ürünlerimiz ürün açıklamasında yazan özelliklere sahip değilse veya müşteri hatası dışında arızalı çıkma durumunda iade edebilirsiniz.
Ürünleri güvenli bir şekilde paketleyip kargoya veriniz. Sebepsiz iade durumunda kargo bedelini müşteri karşılamaktadır. İade edilen ürünler teknik servis tarafından kontrol edildikten sonra müşterinin belirteceği banka hesap numarasına para iadesi gerçekleştirilir.

Kargo Ücreti Öder miyim ?

Kargo şartı her ürün için değişik olabilir. Ürün altında ‘ücretsiz kargo’ yazısı varsa, kargo bedelini firmamız karşılamaktadır. Ücretsiz kargo yazmayan ürünlerin kargo bedelini müşteri teslim sırasında ödemektedir.

Kameralar Hangi Ortamlar İçin Uygun ?

Müşteriden özel bir istek gelmediği sürece, bütün kameralar hem iç, hem dış uyumlu, su ve hava geçirmeyen -25  + 55c sıcaklıklar arasında çalışan kameralardan gönderilecektir.

Güvenlik Kamera Setinde Gerekli Bütün Aparatlar Var mı ?

Evet, müşteriden özel bir istek gelmediği sürece sette montaj, çalıştırma ve kayıt etme ile ilgili bütün parçalar gönderilir.

Montaj ve Teknik Destek Hizmeti Veriyor musunuz ?

Evet, uzaktan teknik destek ücretsizdir.

Güvenlik Kamerasını Telefon, Tablet Gibi Cihazlardan Nasıl İzlerim ?

Play store veya app store dan XMEYE isimli uygulamayı indirin. Alt kısımdaki ‘Local Access’ veya ‘Misafir Girişi’ne tıklayın. Üst taraftaki ‘+’ işaretine tıklayın. ‘Enter device name’ yazan yere istediğiniz bir isim girin. Örneğin ; İş yerim, Evim gibi..  ‘Enter Device ID’ yazan yere cihazın seri numarasını yazın. Cihaz seri numarası, kayıt cihazının menü kısmında, cihaz bilgileri bölümünde bulunur. ‘Enter Username’ yazan bölüme ‘admin’ yazın. ‘Enter Password’ yazan yeri boş bırakın ve OK e tıklayın. İşlem sonunda görüntü telefon veya tablete gelecektir. Cihazlarda standart olarak Username = admin,  Şifre ise boş bırakılmış olarak ayarlıdır. Eğer kayıt cihazı ayarlarından bu ayarları değiştirirseniz, uygulamaya girdiğiniz ayarları ona göre düzenleyiniz veya uygulamayı silip baştan yükleyiniz.