Sepet

Sıkça Sorulan Sorular.

Güvenlik Kamerasını Telefon, Tablet Gibi Cihazlardan Nasıl İzlerim ?

Play store veya app store dan XMEYE isimli uygulamayı indirin. Alt kısımdaki ‘Local Access’ veya ‘Misafir Girişi’ne tıklayın. Üst taraftaki ‘+’ işaretine tıklayın. ‘Enter device name’ yazan yere istediğiniz bir isim girin. Örneğin ; İş yerim, Evim gibi..  ‘Enter Device ID’ yazan yere cihazın seri numarasını yazın. Cihaz seri numarası, kayıt cihazının menü kısmında, cihaz bilgileri bölümünde bulunur. ‘Enter Username’ yazan bölüme ‘admin’ yazın. ‘Enter Password’ yazan yeri boş bırakın ve OK e tıklayın. İşlem sonunda görüntü telefon veya tablete gelecektir. Cihazlarda standart olarak Username = admin,  Şifre ise boş bırakılmış olarak ayarlıdır. Eğer kayıt cihazı ayarlarından bu ayarları değiştirirseniz, uygulamaya girdiğiniz ayarları ona göre düzenleyiniz veya uygulamayı silip baştan yükleyiniz.

Güvenlik Kameraları Gece Görüşlümü ?

Evet, neredeyse bütün kameralarımız gece görüşlüdür. Nadiren özel ürünlerde gece görüş özelliği bulunmuyor. İlgili ürünün açıklama kısmına bakınız.

Ürünler Garantilimi ?

Evet, bütün ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Gerekli durumlarda birebir değişim yapılmaktadır.

İade Edebilir miyim ?

Evet, memnun kalmazsanız ürünlerimizi iade edebilirsiniz. Sayfanın üst kısmındaki iade bölümüne tıklayarak, iade şartlarını görebilirsiniz.

Kargo Ücreti Öder miyim ?

Kargo bedelini ödeme konusu zaman zaman değişmektedir. Kargo bedelini kimin ödeyeceği, ödeme yapmadan hemen önce sistem  müşteriye iletmektedir.

Kameralar Hangi Ortamlar İçin Uygun ?

Müşteriden özel bir istek gelmediği sürece, bütün kameralar hem iç, hem dış uyumlu, su ve hava geçirmeyen -25  + 55c sıcaklıklar arasında çalışan kameralardan gönderilecektir.

Güvenlik Kamera Setinde Gerekli Bütün Aparatlar Var mı ?

Evet, müşteriden özel bir istek gelmediği sürece sette montaj, çalıştırma ve kayıt etme ile ilgili bütün parçalar gönderilir.

Montaj ve Teknik Destek Hizmeti Veriyor musunuz ?

Evet, uzaktan teknik destek ücretsizdir. Kurulum için sayfanın üst bölümünde bulunan arama çubuğunda  ‘güvenlik kamera kurulumu’ hizmetini arayınız.