Sepet

Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası ve ekipmanlarıGüvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamerası, güvenlik kamera setleri ve tüm kamera modelleri 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda birebir değişim imkanımız vardır. Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Güvenlik kameralarımız ve güvenlik kamera setlerimizde bulunan bütün ürünler, yüksek kalitelidir. Özel olarak ürettirdiğimiz güvenlik kameralarımız son teknoloji full hd dir. Ayrıca samsung, panasonic gibi birçok markanın bayiliğini yapmaktayız.

Bütün güvenlik kamerası modellerimiz gece görüşlüdür. Zor hava şartlarında çalışması için tasarlanmıştır. -30 +55 Derece sıcaklıklarda rahatlıkla çalışmaktadır. Güvenlik kamera seti paketine dahil ürünler’de aynı kalitededir. Ahd, ip, analog kamera, gece görüşlü güvenlik kamerası modellerimize göz atmanız yararınıza olacaktır. Proton güvenlik kamera sistemleri olarak, tüm Türkiye’ye güvenlik kamerası satışı yapmaktayız.

Kredi kartına 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bütün web sitemiz rapid SSL ile korunmaktadır. Güvenli bir şekilde online alışverişinizi yapabilirsiniz. Kişisel verilerinizi hiç bir şekilde kullanılmak üzere dağıtmayız ve herhangi bir reklam için rahatsızlık vermeyiz. Güvenlik kamerası, bnc ve diğer aparatlarımız yüksek kalite ürünlerdir. Kamera satın almadan önce bu hususları dikkatlice inceleyip değerlendirmek çok önemlidir.

En iyi güvenlik kamera modelleri ve  güvenlik kamerası fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güvenlik kamerası görüntüsü örneği için youtube kanalımıza göz atabilirsiniz.

Proton güvenlik olarak bütün ürünlerimizde yüksek kaliteye öncelik veriyoruz. Müşteri memnuniyeti adına arızalı ürünlerin müşterimize zarar ettirmeden değişimini sağlıyoruz. Sürekli güncellenen teknolojiyi yakından takip edip müşterilerimizle en yeni model ürünleri buluşturuyoruz.

Satış öncesi ve satış sonrası mükemmel canlı desteğimiz ile, satış ve kurulum esnasında kesintisiz teknik destek sağlıyoruz. Güvenlik kamera alışverişi yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçip bilgi almanızı tavsiye ederiz.